Є питання?   -   +38 044 585-27-98   +38 044 585-27-99

АП КОМПЛЕКС є диверсифікованою дистриб'юторської групою, яка спрямована на експортні ринки з довгостроковим потенціалом зростання, що дозволяє компанії генерувати постійні грошові потоки, розвиваючись на міжнародних ринках і роблячи внесок у національну Економіку.

Наша місія
Дистрибуція м'яса під ключ у всьому світі.

Наше бачення
Бути загальновизнаним лідером в м'ясній дистрибуції, на міжнародних ринках, на підставі взаємовигідного інтересу для нас, наших партнерів і наших клієнтів, маючи чітке бачення стратегічного розвитку компанії. Ми прагнемо підвищити цінність своїх продуктів і послуг в кожній області, шляхом постійного вдосконалення та інновацій, залишаючись при цьому конкурентоспроможною. Одним із пріоритетів Групи є розширення на міжнародних ринках, особливо в країнах Європи, Центральної Азії, Близького Сходу та Африки.

Наші цілі
Ми націлені забезпечити прибуток своїм інвесторам, і створюємо умови для динамічного зростання і розвитку співробітників, ділових партнерів і суспільства в тих країнах, де ми працюємо. У всьому, що ми робимо, ми керуємося на принцип 5П:

  • Продукт - забезпечення постійного доступу до якісної продукції круглий рік, в усьому світі; експорт тільки тієї продукції, яку ми можемо пишатися.
  • Персонал - створити такі умови роботи, при яких співробітник прагне досконалості, до максимальної віддачі, поліпшуючи свої навички пропорційно зростанню компанії, і збільшуючи свій прибуток;
  • Партнери - дбайливе ставлення до міцним, тривалим діловим відносинам, які засновані на чесності та довірі.
  • Публічність - бути відповідальним по відношенню до соціального середовища, вносити свій вклад і змінювати світ на краще.
  • Прибуток - забезпечувати максимальний прибуток, примножуючи довгострокові активи компанії, гарантуючи стабільні дивіденди учасникам.

Наші цінності та філософія

  • Лідерство - немає нічого неможливого. Все залежить від нас, тільки ми відповідальні за успіх. У побудові та розвитку бізнесу ми виходимо з можливостей, а не обмежень.
  • Відповідальність - постійно покращувати всі сфери соціальну, економічну, екологічну, - з тим, щоб завтрашній день був краще сьогоднішнього.
  • Співробітники - бути відданим компанії серцем і розумом з повною віддачою.
  • Розвиток - ми постійно прагнемо стати краще в усіх аспектах нашої діяльності.Розвиваємо відносини з клієнтами для досягнення все більш високих результатів.
  • Мета - Ми працюємо не заради процесу, а для досягнення конкретних цілей, спрямованих на розвиток нашої компанії та бізнесу наших клієнтів. Мета - визначає результат.

Корпоративна культура
Корпоративна культура компанії містить у собі певні цінності, програми і традиції, які ми підтримуємо і примножуємо. Наші співробітники впевнені в завтрашньому дні завдяки прекрасним можливостям для розвитку. Саме кожен співробітник є джерелом інновацій і глобальних змін. Тому компанія дає максимальну свободу при розробці та реалізації нових ідей і проектів. А співробітники завжди готові взяти на себе відповідальність за прийняття рішень.

Повна віддача справі та відданість спільній справі -гарантія успішної кар'єри для кожного співробітника і зростання для компанії.

Apcom © 2023