Є питання?   -   +38 044 585-27-98   +38 044 585-27-99

«Сила компанії - в її співробітниках». Jack Welch

Так само, як і Джек Уелч, ми переконані в тому, що успіх і визнання. Компанії безпосередньо залежать від кваліфікованих працівників і їх видатних результатів. Будучи дуже виборчим роботодавцем, який шукає тільки сильних професіоналів, АП КОМПЛЕКС розробив власну систему оцінки, яка проходить у кілька етапів.

Приєднатись до нашої команди 

Так само, як і легенда американського бізнесу Джек Уелч, ми переконані, що успіх та визнання  компанії залежить від її досвідчених працівників та їхніх вагомих результатів діяльності. Як  працедавець, який шукає лише професіоналів своєї справи, компанія AP Complex розробила  власну систему оцінки, яка має декілька етапів.

Як приєднатися до нашої команди?

Ви цілеспрямована людина, з прагненням до вдосконалення і завзятим настроєм:

  • Ви готові до інтенсивної роботи та постійного навчання, вдосконалення своїх професійних  навичок і розвитку нових
  • Ви відповідальний працівник і готові постійно показувати результати своєї роботи.
  • Ви чесна людина, можете швидко адаптуватися і знаєте як вийти зі своєї зони комфорту.

Як підготуватися до співбесіди. Практичні поради

  • Детально подумайте, чи достатньо цікава для Вас посада, оскільки більшу частину свого  часу Ви присвячуватимете саме роботі 
  • Оцініть, на скільки посада буде для Вас складною і на скільки Ви зможете приймати  неординарні рішення, брати участь у цікавих, але складних завданнях.
  • Уважно продумайте пункти Вашого резюме: визначте мету, ключові компетенції, досвід  роботи, професійні досягнення, освіту. Будь ласка, зверніть неабияку увагу на грамотність,  ми надаємо перевагу кандидатам з високим рівнем усних та письмових навичок  спілкування.
  • Якщо Ви студент або не маєте досвіду роботи, але бажаєте приєднатися до нашої команди, будь ласка, уточнюйте у вашому резюме сферу Вашого кар’єрного спрямування
  • Поцікавтесь компанією, продивіться її історію, опис вакансій. Попередньо продумайте  питання, які можуть Вам задати, визначте сферу, у якій Ви б хотіли розвивати свої навички, опишіть ідеї, коротко - і довгострокові цілі.
  • Попередньо підготуйте питання, які б Ви хотіли задати під час співбесіди.

Якщо наша компанія пропонує невичерпний перелік вакансій, продивіться кожну із них. 

Якщо Ви задовольняєте вимоги, зазначені в описі, команда AP Complex чекає на Вас!

AP Complex – компанія постійного розвитку і безмежних можливостей. Станьте  частиною професійної і досвідченої команди!

 

Apcom © 2023